320 000 €
4000 €/m²
Property 47421 photo 1
Property 47421 photo 2
Property 47421 photo 3
Property 47421 photo 4
Property 47421 photo 5
Property 47421 photo 6
Property 47421 photo 7
Property 47421 photo 8
Property 47421 photo 9
Property 47421 photo 10
Property 47421 photo 11
Property 47421 photo 12
Property 47421 photo 13
Property 47421 photo 14
Property 47421 photo 15
Property 47421 photo 16
Property 47421 photo 17
Property 47421 photo 18

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 80 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 80 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, salon, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, ısıtma, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
285 000 € 5181 €/m²
  • Nesne kodu 62178
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 2561 €/m²
  • Nesne kodu 62253
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 4
Satılık
275 000 € 6875 €/m²
  • Nesne kodu 62386
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
410 000 € 4019 €/m²
  • Nesne kodu 62419
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 4
Satılık
285 000 € 5181 €/m²
  • Nesne kodu 62422
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
335 000 € 3722 €/m²
  • Nesne kodu 62481
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
345 000 € 3136 €/m²
  • Nesne kodu 62550
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Nesne kodu 62551
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 440 000 € 4888 €/m²
  • Nesne kodu 62641
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
280 000 € 4375 €/m²
  • Nesne kodu 62782
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği