270 000 €
6136 €/m²
Property 66013 photo 1
Property 66013 photo 2
Property 66013 photo 3
Property 66013 photo 4
Property 66013 photo 5
Property 66013 photo 6
Property 66013 photo 7
Property 66013 photo 8
Property 66013 photo 9
Property 66013 photo 10
Property 66013 photo 11
Property 66013 photo 12
Property 66013 photo 13
Property 66013 photo 14
Property 66013 photo 15
Property 66013 photo 16
Property 66013 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Kat: 2
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 44 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Yenilenmiş Daire 44 m² – Peristeri

Peristeri bölgesinde, metroya sadece 150 metre ve şehir merkezine yaklaşık 800 metre mesafede bulunan 44 m² 2. kat daire satışa sunulmaktadır.

Merkezi konumu sayesinde hem yaşam hem de yatırım amacıyla ideal bir seçenektir.

🏡 🔹 Plan ve Yaşam Alanları

• 2 yatak odası

• Açık plan salon ve mutfak

• Banyo

• Fonksiyonel yerleşim planı

⚙️ 🔹 Özellikler

• 44 m²

• 2. kat daire

• Tamamen yenilenmiş

• Tam eşyalı

• Beyaz eşyalı

• Modern tasarım ve hemen kullanıma hazır

📍 🔹 Konum

• Metroya 150 m

• Şehir merkezine 800 m

• Mağaza, restoran ve marketlere yakın

• Merkezi konum ve kolay ulaşım

🎯 🔹 Uygun kullanım

• Yaşam

• Kısa veya uzun dönem kiralama

• Yüksek getirili yatırım

Golden Visa programına uygundur

Modern, kullanışlı ve yüksek yatırım potansiyeline sahip merkezi bir daire.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 3918 €/m²
  • Nesne kodu 63032
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 4814 €/m²
  • Nesne kodu 63053
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
320 000 € 3368 €/m²
  • Nesne kodu 63153
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 2330 €/m²
  • Nesne kodu 63306
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 2
Satılık
295 000 € 3390 €/m²
  • Nesne kodu 63307
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 4
Satılık
242 000 € 2261 €/m²
  • Nesne kodu 63313
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 63425
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 4833 €/m²
  • Nesne kodu 63487
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63507
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63508
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği