Satılık - Arsa 12150 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi
1 100 000 €
90 €/m²
Property 4735 photo 1
Property 4735 photo 2
Property 4735 photo 3
Property 4735 photo 4
Property 4735 photo 5
Property 4735 photo 6
Property 4735 photo 7
Property 4735 photo 8
Property 4735 photo 9
Property 4735 photo 10
Property 4735 photo 11
Property 4735 photo 12
Property 4735 photo 13
Property 4735 photo 14
Property 4735 photo 15
Property 4735 photo 16

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10 m
  • Havaalanına uzaklık: 67 km

Açıklama

Satılık Arsa 12150 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Arsa bir çam ormanı içinde yer almakta ve üzerine 60 büyük zeytin ağacı dikilmektedir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 12107
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 300 000 € 355 €/m²
  • Nesne kodu 14553
  • Metrekare 3659 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 200 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 22932
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
1 100 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 32564
  • Metrekare 6400 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 100 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 35041
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
950 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35370
  • Metrekare 13244 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
1 280 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 35825
  • Metrekare 37500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
900 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 40796
  • Metrekare 12458 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
1 060 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 42988
  • Metrekare 5658 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
1 600 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 44502
  • Metrekare 13750 m²
  • Denize uzaklık 110 m

Bülten aboneliği