Satılık - Arsa 1460 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
80 000 €
54 €/m²
Property 47309 photo 1
Property 47309 photo 2
Property 47309 photo 3
Property 47309 photo 4
Property 47309 photo 5
Property 47309 photo 6
Property 47309 photo 7
Property 47309 photo 8
Property 47309 photo 9
Property 47309 photo 10
Property 47309 photo 11
Property 47309 photo 12
Property 47309 photo 13
Property 47309 photo 14
Property 47309 photo 15
Property 47309 photo 16
Property 47309 photo 17

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 20 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 1460 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 152 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 60604
  • Metrekare 4030 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
107 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 34454
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
90 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 25480
  • Metrekare 2020 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 49049
  • Metrekare 4027 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
90 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 60214
  • Metrekare 1047 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
110 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 43284
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
110 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 63961
  • Metrekare 3400 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
95 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 31188
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 42008
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 30598
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği