Satılık - Arsa 2500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
107 000 €
42 €/m²
Property 34454 photo 1
Property 34454 photo 2
Property 34454 photo 3
Property 34454 photo 4
Property 34454 photo 5
Property 34454 photo 6
Property 34454 photo 7
Property 34454 photo 8
Property 34454 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 37 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 2500 metrekare Korfu’da. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 27154
  • Metrekare 2745 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
130 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 39405
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
120 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 60620
  • Metrekare 4683 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
95 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 65425
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
125 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 62298
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
100 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 51329
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
135 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 61049
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 42008
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
140 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 47138
  • Metrekare 14460 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
95 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 57684
  • Metrekare 5002 m²
  • Denize uzaklık 9800 m

Bülten aboneliği