Satılık - Villa 500 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi Ligarya
2 500 000 €
5000 €/m²
Property 45284 photo 1
Property 45284 photo 2
Property 45284 photo 3
Property 45284 photo 4
Property 45284 photo 5
Property 45284 photo 6
Property 45284 photo 7
Property 45284 photo 8
Property 45284 photo 9
Property 45284 photo 10
Property 45284 photo 11
Property 45284 photo 12
Property 45284 photo 13
Property 45284 photo 14
Property 45284 photo 15
Property 45284 photo 16
Property 45284 photo 17
Property 45284 photo 18
Property 45284 photo 19
Property 45284 photo 20

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Girit’te satılık 500 metrekare 3-katlı villa. Yarı bodrum katı 2 yatak odası, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 3 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • Nesne kodu 33063
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Nesne kodu 62197
  • Metrekare 510 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Nesne kodu 56466
  • Metrekare 379 m²
  • Denize uzaklık 37 m
Satılık
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Nesne kodu 63365
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
3 400 000 € 5666 €/m²
  • Nesne kodu 51148
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği