90 000 €
11 €/m²
Property 4514 photo 1
Property 4514 photo 2
Property 4514 photo 3
Property 4514 photo 4
Property 4514 photo 5
Property 4514 photo 6

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный пляж
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 8140 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 280 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 3916
  • Metrekare 5365 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 4121
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 4148
  • Metrekare 4025 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
90 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 4514
  • Metrekare 8140 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
130 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 5267
  • Metrekare 1137 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
80 000 € 410 €/m²
  • Nesne kodu 6453
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
120 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 19910
  • Metrekare 1080 m²
  • Denize uzaklık 110 m
Satılık
75 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 20312
  • Metrekare 776 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 20313
  • Metrekare 1086 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
90 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 26383
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği