Satılık - Müstakil ev 110 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi
267 000 €
2427 €/m²
Property 43070 photo 1
Property 43070 photo 2
Property 43070 photo 3
Property 43070 photo 4
Property 43070 photo 5
Property 43070 photo 6
Property 43070 photo 7
Property 43070 photo 8
Property 43070 photo 9
Property 43070 photo 10
Property 43070 photo 11
Property 43070 photo 12
Property 43070 photo 13
Property 43070 photo 14

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1995
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Girit’te satılık 110 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, otopark, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
267 000 € 2427 €/m²
  • Nesne kodu 43070
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 1923 €/m²
  • Nesne kodu 49458
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 3
Satılık
349 000 € 1179 €/m²
  • Nesne kodu 52535
  • Metrekare 296 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
320 000 € 2962 €/m²
  • Nesne kodu 56672
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 3
Satılık
399 000 € 1117 €/m²
  • Nesne kodu 61234
  • Metrekare 357 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
300 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 61785
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 6
Satılık
370 000 € 2387 €/m²
  • Nesne kodu 61805
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği