Satılık - Müstakil ev 130 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Agios Nikolaos Kakokamotes
250 000 €
1923 €/m²
Property 49458 photo 1
Property 49458 photo 2
Property 49458 photo 3
Property 49458 photo 4
Property 49458 photo 5
Property 49458 photo 6
Property 49458 photo 7
Property 49458 photo 8

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 4200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 63 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Access
  • Access for people with special needs
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Girit’te satılık 130 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo, 2 kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 37913
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 42772
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
267 000 € 2427 €/m²
  • Nesne kodu 43070
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 1923 €/m²
  • Nesne kodu 49458
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 3
Satılık
208 000 € 1733 €/m²
  • Nesne kodu 51905
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5
Satılık
349 000 € 1179 €/m²
  • Nesne kodu 52535
  • Metrekare 296 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
320 000 € 2962 €/m²
  • Nesne kodu 56672
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği