320 000 €
2254 €/m²
Property 42667 photo 1
Property 42667 photo 2
Property 42667 photo 3
Property 42667 photo 4
Property 42667 photo 5
Property 42667 photo 6
Property 42667 photo 7
Property 42667 photo 8
Property 42667 photo 9
Property 42667 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 550 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 142 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 4 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 64961
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65001
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2700 €/m²
  • Nesne kodu 65007
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 4307 €/m²
  • Nesne kodu 65009
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 65010
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 3278 €/m²
  • Nesne kodu 65026
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
280 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65031
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 4438 €/m²
  • Nesne kodu 65047
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 4268 €/m²
  • Nesne kodu 65048
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 3437 €/m²
  • Nesne kodu 65069
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği