180 000 €
2571 €/m²
Property 4153 photo 1
Property 4153 photo 2
Property 4153 photo 3
Property 4153 photo 4
Property 4153 photo 5
Property 4153 photo 6
Property 4153 photo 7
Property 4153 photo 8
Property 4153 photo 9
Property 4153 photo 10
Property 4153 photo 11
Property 4153 photo 12
Property 4153 photo 13
Property 4153 photo 14
Property 4153 photo 15

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 2010
  • Plaj: песчаный пляж
  • Oda sayısı: 2: гостиная с кухней, 1 спальня, санузел с ванной
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 350 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Thasoz’ta satılık 70 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 2571 €/m²
  • Nesne kodu 4153
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 130 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 63803
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 5200 €/m²
  • Nesne kodu 64928
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 4400 €/m²
  • Nesne kodu 64943
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği