Satılan
İstek üzeri
Property 4018 photo 1
Property 4018 photo 2
Property 4018 photo 3
Property 4018 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 350 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
123 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 40072
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42823
  • Metrekare 2570 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
45 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 43172
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
50 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 48510
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 50474
  • Metrekare 5770 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
25 000 € 164 €/m²
  • Nesne kodu 55878
  • Metrekare 152 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
150 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 55947
  • Metrekare 4848 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
145 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 58079
  • Metrekare 640 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
218 000 € 650 €/m²
  • Nesne kodu 58350
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
350 000 € 948 €/m²
  • Nesne kodu 59541
  • Metrekare 369 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği