230 000 €
10 €/m²
Property 37374 photo 1
Property 37374 photo 2
Property 37374 photo 3
Property 37374 photo 4
Property 37374 photo 5
Property 37374 photo 6
Property 37374 photo 7
Property 37374 photo 8
Property 37374 photo 9
Property 37374 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık Arsa 20934 metrekare Thasoz’ta. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 €
  • Nesne kodu 3410
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
330 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 3591
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
340 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 4224
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
230 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 37374
  • Metrekare 20934 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42823
  • Metrekare 2570 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
218 000 € 650 €/m²
  • Nesne kodu 58350
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
200 000 € 542 €/m²
  • Nesne kodu 59542
  • Metrekare 369 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 487 €/m²
  • Nesne kodu 59543
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 60801
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
195 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 63662
  • Metrekare 985 m²
  • Denize uzaklık 30 m

Bülten aboneliği