1 100 000 €
3929 €/m²
Property 3719 photo 1
Property 3719 photo 2
Property 3719 photo 3
Property 3719 photo 4
Property 3719 photo 5
Property 3719 photo 6
Property 3719 photo 7
Property 3719 photo 8
Property 3719 photo 9
Property 3719 photo 10
Property 3719 photo 11
Property 3719 photo 12
Property 3719 photo 13
Property 3719 photo 14
Property 3719 photo 15
Property 3719 photo 16
Property 3719 photo 17
Property 3719 photo 18
Property 3719 photo 19
Property 3719 photo 20
Property 3719 photo 21
Property 3719 photo 22
Property 3719 photo 23

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2004
  • Denize mesafe: 2500 m

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Korfu’da satılık 280 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, bahçe, çim, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 6333 €/m²
  • Nesne kodu 62841
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
900 000 € 2571 €/m²
  • Nesne kodu 42301
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 100 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 3719
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33717
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 6
Satılık
900 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 19943
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 5518
  • Metrekare 280 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği