Satılık - Müstakil ev 430 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
1 050 000 €
2442 €/m²
Property 9145 photo 1
Property 9145 photo 2
Property 9145 photo 3
Property 9145 photo 4
Property 9145 photo 5
Property 9145 photo 6
Property 9145 photo 7
Property 9145 photo 8
Property 9145 photo 9
Property 9145 photo 10
Property 9145 photo 11
Property 9145 photo 12
Property 9145 photo 13
Property 9145 photo 14
Property 9145 photo 15
Property 9145 photo 16
Property 9145 photo 17
Property 9145 photo 18
Property 9145 photo 19
Property 9145 photo 20
Property 9145 photo 21
Property 9145 photo 22
Property 9145 photo 23
Property 9145 photo 24
Property 9145 photo 25

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2008
  • Oda sayısı: 12
  • Diğer olanaklar: полы с подогревом
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 7
  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Korfu’da satılık 430 metrekare 3 katlı müstakil ev. Bodrum katı 3 yatak odası, amerikan mutfak, 3 banyo, bir kiler mevcuttur. Yarı bodrum katı 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. zemin kat 4 yatak odası, salon, 2 banyo, 2 kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, otopark, bahçe, çim, barbekü, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65553
  • Metrekare 185 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
950 000 € 6333 €/m²
  • Nesne kodu 62841
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
900 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 19943
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33717
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 100 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 3719
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 3553
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği