Satılık - Müstakil ev 280 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
İstek üzeri
Property 5518 photo 1
Property 5518 photo 2
Property 5518 photo 3
Property 5518 photo 4
Property 5518 photo 5
Property 5518 photo 6
Property 5518 photo 7
Property 5518 photo 8
Property 5518 photo 9
Property 5518 photo 10
Property 5518 photo 11
Property 5518 photo 12
Property 5518 photo 13
Property 5518 photo 14
Property 5518 photo 15
Property 5518 photo 16
Property 5518 photo 17
Property 5518 photo 18
Property 5518 photo 19
Property 5518 photo 20
Property 5518 photo 21
Property 5518 photo 22
Property 5518 photo 23
Property 5518 photo 24
Property 5518 photo 25
Property 5518 photo 26
Property 5518 photo 27
Property 5518 photo 28
Property 5518 photo 29
Property 5518 photo 30
Property 5518 photo 31
Property 5518 photo 32
Property 5518 photo 33
Property 5518 photo 34
Property 5518 photo 35
Property 5518 photo 36
Property 5518 photo 37
Property 5518 photo 38
Property 5518 photo 39
Property 5518 photo 40
Property 5518 photo 41

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Korfu’da satılık 280 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, bahçe, çim, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • Nesne kodu 42192
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • Nesne kodu 39619
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
25 000 € 781 €/m²
  • Nesne kodu 35069
  • Metrekare 32 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
480 000 € 2296 €/m²
  • Nesne kodu 36677
  • Metrekare 209 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
240 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 46653
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 400 000 € 1455 €/m²
  • Nesne kodu 49696
  • Metrekare 962 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği