Satılan

Satılık - Daire 115 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
250 000 €
2174 €/m²
Property 365 photo 1
Property 365 photo 2
Property 365 photo 3
Property 365 photo 4
Property 365 photo 5
Property 365 photo 6
Property 365 photo 7
Property 365 photo 8
Property 365 photo 9
Property 365 photo 10
  • Nesne kodu 365
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 115 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Kat: 4. kat
  • Yapım Yılı: 1981
  • Oda sayısı: 2: салон, 2 спальни, кухня, кабинет, 2 туалета
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Atina’da satılık 115 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 5833 €/m²
  • Nesne kodu 7799
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 4629 €/m²
  • Nesne kodu 10937
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
320 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 10967
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
360 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 12056
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
365 000 € 4147 €/m²
  • Nesne kodu 12804
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
273 000 € 2149 €/m²
  • Nesne kodu 12810
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 6
Satılık
315 000 € 3150 €/m²
  • Nesne kodu 15142
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 3375 €/m²
  • Nesne kodu 20421
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 3888 €/m²
  • Nesne kodu 22550
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4
Satılık
350 000 € 330 000 € 4647 €/m²
  • Nesne kodu 34842
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği