Satılık - Arsa 1562 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
İstek üzeri
Property 34910 photo 1
Property 34910 photo 2
Property 34910 photo 3
Property 34910 photo 4
Property 34910 photo 5
Property 34910 photo 6
Property 34910 photo 7
Property 34910 photo 8
Property 34910 photo 9
Property 34910 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 14 km
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1562 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 60113
  • Metrekare 932 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
110 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 63961
  • Metrekare 3400 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
110 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 62632
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
30 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 58482
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
160 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 63229
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
350 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 64097
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
170 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 63969
  • Metrekare 8350 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
120 000 € 129 €/m²
  • Nesne kodu 60119
  • Metrekare 930 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
105 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 61456
  • Metrekare 2110 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
330 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 60122
  • Metrekare 2776 m²
  • Denize uzaklık 1800 m

Bülten aboneliği