Satılık - Arsa 4000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
160 000 €
40 €/m²
Property 34399 photo 1
Property 34399 photo 2
Property 34399 photo 3
Property 34399 photo 4
Property 34399 photo 5
Property 34399 photo 6
Property 34399 photo 7
Property 34399 photo 8
Property 34399 photo 9
Property 34399 photo 10
Property 34399 photo 11
Property 34399 photo 12
Property 34399 photo 13
Property 34399 photo 14
Property 34399 photo 15
Property 34399 photo 16
Property 34399 photo 17
Property 34399 photo 18
Property 34399 photo 19
Property 34399 photo 20

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 14 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
175 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 33679
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
155 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 65405
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
180 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 33563
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
225 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 30919
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
135 000 € 108 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 34066
  • Metrekare 4576 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
230 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 57883
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
170 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 30770
  • Metrekare 901 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
140 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57955
  • Metrekare 2078 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
160 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 66060
  • Metrekare 2130 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 38944
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği