Satılık - Arsa 17000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
250 000 €
14 €/m²
Property 16529 photo 1
Property 16529 photo 2
Property 16529 photo 3
Property 16529 photo 4
Property 16529 photo 5
Property 16529 photo 6
Property 16529 photo 7
Property 16529 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 39,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 17000 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50750
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
220 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 25134
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
350 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63500
  • Metrekare 5121 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
350 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 64097
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
280 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 29139
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
250 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 16529
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 4600 m
Satılık
330 000 € 379 €/m²
  • Nesne kodu 21281
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 33336
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
320 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 34397
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği