Satılık - Mezonet 230 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Voula Dili
950 000 €
4130 €/m²
Property 3090 photo 1
Property 3090 photo 2
Property 3090 photo 3
Property 3090 photo 4
Property 3090 photo 5
Property 3090 photo 6
Property 3090 photo 7
Property 3090 photo 8
Property 3090 photo 9
Property 3090 photo 10
Property 3090 photo 11
Property 3090 photo 12
Property 3090 photo 13
Property 3090 photo 14
Property 3090 photo 15
Property 3090 photo 16
Property 3090 photo 17
Property 3090 photo 18
Property 3090 photo 19

Ayrıntılar

  • Karlılık: 18,95%
  • Oda sayısı: 4
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Havuz
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Atina’da satılık 230 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Atina'nın prestijli banliyösü Voula'da güzel bir villa  satılıktır. Burası başkentin en zengin ve en seçkin güney bölgelerinden biridir. Villa akıllı bir tasarıma sahiptir: şömineli ve görünür oturma odasına sahip bir iç balkon içerir. Ev büyüklüğü 230 metrekaredir ve üç yatak odası (biri ebeveyn banyolu), şömineli geniş bir oturma odası, mutfak ve 2 banyodan oluşmaktadır. Evde alarm sistemi vardır, tüm odalarda bireysel ısıtma, klima, iyi ısı ve ses yalıtımı vardır, uydu TV için kablo vardır, asansör vardır. 2 araçlık park yeri mevcuttur.

Ev, özel yüzme havuzu ile 130 metrekarelik bitişik bir alana sahiptir. Bir çardak ve barbekü var. Ev, nefes kesen deniz  manzarasına bakmaktadır. Mağazalara ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde. Sahil şeridine 800 metre uzaklıktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
850 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 61535
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Nesne kodu 62300
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Nesne kodu 62555
  • Metrekare 106 m²
  • Denize uzaklık 1249 m
Satılık
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Nesne kodu 62558
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Nesne kodu 62732
  • Metrekare 208 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Nesne kodu 63791
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 4
Satılık
900 000 € 7692 €/m²
  • Nesne kodu 63792
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 4
Satılık
900 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 63853
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6299 €/m²
  • Nesne kodu 64179
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Nesne kodu 64180
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği