1 100 000 €
7586 €/m²
Property 62558 photo 1
Property 62558 photo 2
Property 62558 photo 3
Property 62558 photo 4
Property 62558 photo 5
Property 62558 photo 6
Property 62558 photo 7
Property 62558 photo 8
Property 62558 photo 9
Property 62558 photo 10
Property 62558 photo 11
Property 62558 photo 12
Property 62558 photo 13
Property 62558 photo 14
Property 62558 photo 15
Property 62558 photo 16
Property 62558 photo 17
Property 62558 photo 18

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1985
  • Yenileme yılı: 2022
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Type of flooring: wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2300 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Atina’da satılık 145 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 3. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, bahçe, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Nesne kodu 37298
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 7
Satılık
945 000 € 3258 €/m²
  • Nesne kodu 38715
  • Metrekare 290 m²
  • Rooms 5
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 56947
  • Metrekare 224 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Nesne kodu 57179
  • Metrekare 390 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Nesne kodu 57794
  • Metrekare 297 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Nesne kodu 58375
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Nesne kodu 58407
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Nesne kodu 58421
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
900 000 € 5142 €/m²
  • Nesne kodu 58918
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği