Satılık - Mezonet 470 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Glifada
1 400 000 € 1 200 000 €
2553 €/m²
Property 4055 photo 1
Property 4055 photo 2
Property 4055 photo 3
Property 4055 photo 4
Property 4055 photo 5
Property 4055 photo 6
Property 4055 photo 7
Property 4055 photo 8
Property 4055 photo 9
Property 4055 photo 10
Property 4055 photo 11
Property 4055 photo 12
Property 4055 photo 13
Property 4055 photo 14
Property 4055 photo 15
Property 4055 photo 16
Property 4055 photo 17
Property 4055 photo 18
Property 4055 photo 19
Property 4055 photo 20
Property 4055 photo 21
Property 4055 photo 22
Property 4055 photo 23
Property 4055 photo 24
Property 4055 photo 25
Property 4055 photo 26
Property 4055 photo 27
Property 4055 photo 28
Property 4055 photo 29
Property 4055 photo 30

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2011
  • Oda sayısı: 7
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Hizmetler

  • Havuz
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 470 metrekare mezonet. Mezonet 4 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. zemin kat salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. 2. kat bir yatak odası, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, bahçe, çim, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Nesne kodu 57179
  • Metrekare 390 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Nesne kodu 58407
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Nesne kodu 58421
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Nesne kodu 60411
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Nesne kodu 60412
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Nesne kodu 60413
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Nesne kodu 60414
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 600 000 € 8333 €/m²
  • Nesne kodu 61407
  • Metrekare 192 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Nesne kodu 62732
  • Metrekare 208 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği