Satılık - Arsa 2033 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
65 000 €
31 €/m²
Property 51588 photo 1
Property 51588 photo 2
Property 51588 photo 3
Property 51588 photo 4
Property 51588 photo 5
Property 51588 photo 6
Property 51588 photo 7
Property 51588 photo 8
Property 51588 photo 9
Property 51588 photo 10
Property 51588 photo 11
Property 51588 photo 12
Property 51588 photo 13
Property 51588 photo 14
Property 51588 photo 15

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık Arsa 2033 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 36516
  • Metrekare 4370 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
90 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 22544
  • Metrekare 4108 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
75 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 65467
  • Metrekare 7754 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
65 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 51588
  • Metrekare 2033 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
80 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 38801
  • Metrekare 2006 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
60 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 51328
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 22066
  • Metrekare 2005 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
55 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 27155
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
70 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 15959
  • Metrekare 628 m²
  • Denize uzaklık 4700 m
Satılık
90 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 29438
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği