Satılık - Arsa 4500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
60 000 € 45 000 €
10 €/m²
Property 25478 photo 1
Property 25478 photo 2
Property 25478 photo 3
Property 25478 photo 4
Property 25478 photo 5
Property 25478 photo 6
Property 25478 photo 7
Property 25478 photo 8
Property 25478 photo 9
Property 25478 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 18 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 4500 metrekare Korfu’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 65 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 10254
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
50 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 28744
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 26947
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
58 000 € 55 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 38504
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
85 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 65540
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
80 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 61051
  • Metrekare 1376 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
60 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 49509
  • Metrekare 1360 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
50 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46782
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 8994
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
70 000 € 60 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 30421
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 4300 m

Bülten aboneliği