Satılık - Arsa 6300 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Dörtlü
270 000 € 220 000 €
34 €/m²
Property 2544 photo 1
Property 2544 photo 2
Property 2544 photo 3
Property 2544 photo 4
Property 2544 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,7 km
  • Havaalanına uzaklık: 68 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 6300 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 220 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 43896
  • Metrekare 4970 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
400 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 44593
  • Metrekare 1858 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
340 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 44637
  • Metrekare 4218 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
350 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 44759
  • Metrekare 9900 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
220 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 44762
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
300 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 45203
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
300 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 45206
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5900 m
Satılık
270 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 45228
  • Metrekare 3255 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
290 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 47055
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
300 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 47056
  • Metrekare 5250 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği