Satılık - Arsa 12250 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Sani
350 000 €
28 €/m²
Property 5532 photo 1
Property 5532 photo 2
Property 5532 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 58 km

Açıklama

Satılık Arsa 12250 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki).

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 300 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 49023
  • Metrekare 1424 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
500 000 € 184 €/m²
  • Nesne kodu 49057
  • Metrekare 2704 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
380 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 49699
  • Metrekare 9900 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 50262
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
500 000 € 433 €/m²
  • Nesne kodu 52646
  • Metrekare 1154 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
375 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 54311
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
330 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 58927
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59240
  • Metrekare 5750 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
380 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 59728
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
420 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 63076
  • Metrekare 15250 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği