Satılık - Arsa 22500 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra
320 000 € 200 000 €
8 €/m²
Property 6994 photo 1
Property 6994 photo 2
Property 6994 photo 3
Property 6994 photo 4
Property 6994 photo 5
Property 6994 photo 6
Property 6994 photo 7
Property 6994 photo 8

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный пляж
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 83 km

Açıklama

Satılık Arsa 22500 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 250 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 43663
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
400 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 44593
  • Metrekare 1858 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
420 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 44597
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
350 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 44759
  • Metrekare 9900 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 45553
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
390 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 47126
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
380 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 48388
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
380 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 49699
  • Metrekare 9900 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 50262
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
375 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 54311
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği