Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 8000 m² Athos’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Aristo
Ierissos Belediyesi
750 000 €
93 €/m²
Nesne kodu
22385
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
8000 m²
Bölge
Athos (Chalkidiki)
Location
Ierissos Belediyesi (Aristo) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1 m
Havaalanına uzaklık:
107 km
Açıklama
Satılık Arsa 8000 metrekare Athos’da (Chalkidiki). Daire ruhsatlı 280 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
650 000 €
108 €/m²
Arsa 6000 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
8885
Metrekare
6000 m²
Denize uzaklık
30 m
Satılık
860 000 €
188 €/m²
Arsa 4560 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
8865
Metrekare
4560 m²
Denize uzaklık
5 m
Satılık
İstek üzeri
Arsa 9270 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
61191
Metrekare
9270 m²
Denize uzaklık
5 m
Satılık
770 000 €
128 €/m²
Arsa 6000 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
31597
Metrekare
6000 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
700 000 €
41 €/m²
Arsa 17000 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
45821
Metrekare
17000 m²
Denize uzaklık
8000 m
Satılık
800 000 €
108 €/m²
Arsa 7400 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
31749
Metrekare
7400 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
800 000 €
62 €/m²
Arsa 12750 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
45819
Metrekare
12750 m²
Denize uzaklık
250 m
Satılık
750 000 €
93 €/m²
Arsa 8000 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
22385
Metrekare
8000 m²
Denize uzaklık
1 m
Satılık
800 000 €
53 €/m²
Arsa 15000 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
22286
Metrekare
15000 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
860 000 €
52 €/m²
Arsa 16500 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
44409
Metrekare
16500 m²
Denize uzaklık
5 m
Maria Kabani
+30 23750 20330
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar