Satılık - Müstakil ev 270 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
790 000 €
2926 €/m²
Property 19879 photo 1
Property 19879 photo 2
Property 19879 photo 3
Property 19879 photo 4
Property 19879 photo 5
Property 19879 photo 6
Property 19879 photo 7
Property 19879 photo 8
Property 19879 photo 9
Property 19879 photo 10
Property 19879 photo 11
Property 19879 photo 12
Property 19879 photo 13
Property 19879 photo 14
Property 19879 photo 15
Property 19879 photo 16
Property 19879 photo 17
Property 19879 photo 18
Property 19879 photo 19
Property 19879 photo 20
Property 19879 photo 21
Property 19879 photo 22
Property 19879 photo 23
Property 19879 photo 24
Property 19879 photo 25
Property 19879 photo 26
Property 19879 photo 27
Property 19879 photo 28
Property 19879 photo 29
Property 19879 photo 30
Property 19879 photo 31
Property 19879 photo 32
Property 19879 photo 33
Property 19879 photo 34
Property 19879 photo 35
Property 19879 photo 36
Property 19879 photo 37
Property 19879 photo 38
Property 19879 photo 39
Property 19879 photo 40
Property 19879 photo 41
Property 19879 photo 42
Property 19879 photo 43

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 13,6 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 270 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı salon, bir kiler mevcuttur. zemin kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 25224
  • Metrekare 128 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 3553
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
700 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 24926
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65553
  • Metrekare 185 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
900 000 € 2571 €/m²
  • Nesne kodu 42301
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği