Satılık - Müstakil ev 120 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
700 000 €
5833 €/m²
Property 21763 photo 1
Property 21763 photo 2
Property 21763 photo 3
Property 21763 photo 4
Property 21763 photo 5
Property 21763 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2008
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: diğer
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Hizmetler

  • Şömine

Açıklama

Korfu’da satılık 120 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 19943
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
720 000 € 3050 €/m²
  • Nesne kodu 46880
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 3553
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33717
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği