Satılık - Müstakil ev 128 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
İstek üzeri
Property 25224 photo 1
Property 25224 photo 2
Property 25224 photo 3
Property 25224 photo 4
Property 25224 photo 5
Property 25224 photo 6
Property 25224 photo 7
Property 25224 photo 8
Property 25224 photo 9
Property 25224 photo 10
Property 25224 photo 11
Property 25224 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1991
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

Korfu’da satılık 128 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, yüzme havuzu, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 47136
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65553
  • Metrekare 185 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
640 000 € 2133 €/m²
  • Nesne kodu 41798
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
55 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 42947
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
300 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 49465
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
255 000 € 1593 €/m²
  • Nesne kodu 62254
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
950 000 € 6333 €/m²
  • Nesne kodu 62841
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği