Satılan

Satılık - Müstakil ev 358 m² Kavala’da

Yunanistan Makedonya Kavala Valiliği
İstek üzeri
Property 14347 photo 1
Property 14347 photo 2
Property 14347 photo 3
Property 14347 photo 4
Property 14347 photo 5
  • Nesne kodu 14347
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 358 m²
  • Bölge Kavala
  • Location Kavala Valiliği (Makedonya)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1965
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Kavala’da satılık 358 metrekare 2 katlı müstakil ev. 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 22722
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 5
Satılık
320 000 € 1454 €/m²
  • Nesne kodu 60446
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 1060 €/m²
  • Nesne kodu 61978
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 6
Satılık
230 000 € 1095 €/m²
  • Nesne kodu 62248
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65476
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 2
Satılık
67 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 65566
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği