150 000 €
2679 €/m²
Property 12503 photo 1
Property 12503 photo 2
Property 12503 photo 3
Property 12503 photo 4
Property 12503 photo 5
Property 12503 photo 6
Property 12503 photo 7
Property 12503 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1985
  • Yenileme yılı: 1995
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 56 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, bahçe, asansör, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 3700 €/m²
  • Nesne kodu 57683
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 50423
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
155 000 € 1987 €/m²
  • Nesne kodu 63391
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 1016 €/m²
  • Nesne kodu 52331
  • Metrekare 187 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
161 000 € 1490 €/m²
  • Nesne kodu 53260
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 2800 €/m²
  • Nesne kodu 65365
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 61831
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 2833 €/m²
  • Nesne kodu 60897
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 1851 €/m²
  • Nesne kodu 48458
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 4
Satılık
215 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 57843
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği