155 000 €
1987 €/m²
Property 63391 photo 1
Property 63391 photo 2
Property 63391 photo 3
Property 63391 photo 4
Property 63391 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 1975
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 9300 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Atina’da satılık 78 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

-----------------------------------------------

Bournazi Meydanı'nın Hemen Yanında – 1. Kat, 78 m² Daire

Atina'nın canlı bölgelerinden Bournazi'de kaçırılmayacak bir yenileme fırsatı! Bu 78 metrekarelik daire, 1975 yapımı bir binanın birinci katında yer almakta olup, ferah ve aydınlık yaşam alanları sunmaktadır. İki yatak odası, geniş bir salon, ayrı bir mutfak ve bir banyo bulunmaktadır.

Bournazi Meydanı'nın hemen yanında yer alan bu daire, mağazalar, toplu taşıma, okullar ve restoranlara kolay erişim imkânı sunar.

Binada asansör mevcuttur. Gerek kişisel kullanım gerekse yatırım amacıyla, bu mülk yenilenerek büyük bir değer artışı sağlayabilir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 2905 €/m²
  • Nesne kodu 56511
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 4
Satılık
139 000 € 1404 €/m²
  • Nesne kodu 65922
  • Metrekare 99 m²
  • Rooms 3
Satılık
195 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 60644
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
163 000 € 3622 €/m²
  • Nesne kodu 64885
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
190 000 € 1016 €/m²
  • Nesne kodu 52331
  • Metrekare 187 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
185 000 € 3700 €/m²
  • Nesne kodu 57683
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 65937
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 66092
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 4146 €/m²
  • Nesne kodu 65308
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
165 000 € 2229 €/m²
  • Nesne kodu 63265
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği