Satılan

Satılık - Mezonet 147 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Palaio Faliro
715 000 €
4864 €/m²
Property 11198 photo 1
Property 11198 photo 2
Property 11198 photo 3
Property 11198 photo 4
Property 11198 photo 5
Property 11198 photo 6
Property 11198 photo 7
Property 11198 photo 8
Property 11198 photo 9
Property 11198 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 147 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 5. kat 3 yatak odası, salon, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 6. kat amerikan mutfak, salon, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, asansör, garaj, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
657 000 € 5429 €/m²
  • Nesne kodu 57988
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 5
Satılık
652 000 € 5525 €/m²
  • Nesne kodu 57989
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Nesne kodu 58375
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 4
Satılık
880 000 € 7927 €/m²
  • Nesne kodu 58420
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 4
Satılık
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Nesne kodu 58430
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
590 000 € 5130 €/m²
  • Nesne kodu 58910
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
590 000 € 4469 €/m²
  • Nesne kodu 58915
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Satılık
710 000 € 5634 €/m²
  • Nesne kodu 58916
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 4
Satılık
680 000 € 4963 €/m²
  • Nesne kodu 58917
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 5
Satılık
900 000 € 5142 €/m²
  • Nesne kodu 58918
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği