1 055 000 €
5172 €/m²
Property 66049 photo 1
Property 66049 photo 2
Property 66049 photo 3
Property 66049 photo 4
Property 66049 photo 5
Property 66049 photo 6
Property 66049 photo 7
Property 66049 photo 8
Property 66049 photo 9
Property 66049 photo 10
Property 66049 photo 11
Property 66049 photo 12
Property 66049 photo 13
Property 66049 photo 14
Property 66049 photo 15
Property 66049 photo 16
Property 66049 photo 17
Property 66049 photo 18
Property 66049 photo 19
Property 66049 photo 20
Property 66049 photo 21
Property 66049 photo 22
Property 66049 photo 23
Property 66049 photo 24
Property 66049 photo 25
Property 66049 photo 26
Property 66049 photo 27
Property 66049 photo 28
Property 66049 photo 29
Property 66049 photo 30
Property 66049 photo 31
Property 66049 photo 32
Property 66049 photo 33
Property 66049 photo 34
Property 66049 photo 35
Property 66049 photo 36
Property 66049 photo 37
Property 66049 photo 38
Property 66049 photo 39

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Yapım Yılı: 2002
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: B+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 220 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Açıklama

Atina’da satılık 204 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 3. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 4. kat 3 yatak odası, bir banyo, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, tente, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Lüks Dubleks 204 m² – Alimos

Alimos bölgesinde, sahil şeridine ve Alimos Marina’ya kısa mesafede bulunan 204 m² lüks dubleks daire satışa sunulmaktadır.

2002 yapımı modern bir binada yer alan bu özel mülk, Atina’nın güney bölgelerinde premium yaşam arayanlar için ideal bir seçenektir.

🏡 🔹 Plan ve Yaşam Alanları

• 4 yatak odası

• 3 master yatak odası

• 4 banyo

• Şömineli geniş salon

• Modern mutfak

• 6 balkon

• 2 katlı dubleks planı

• Kapalı otopark

• Modern 5 katlı bina

• 338 m² arsa

📍 🔹 Konum

• Alimos Marina’ya yakın

• Atina Rivierası’na kolay erişim

• Restoranlar, mağazalar ve ulaşıma yakın

İstek üzeri
  • Nesne kodu 56947
  • Metrekare 224 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Nesne kodu 58407
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Nesne kodu 60411
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Nesne kodu 60412
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Nesne kodu 60413
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Nesne kodu 60414
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 8074 €/m²
  • Nesne kodu 64924
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 216 000 € 7369 €/m²
  • Nesne kodu 65345
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği