880 000 €
5867 €/m²
Property 64719 photo 1
Property 64719 photo 2
Property 64719 photo 3
Property 64719 photo 4
Property 64719 photo 5
Property 64719 photo 6
Property 64719 photo 7
Property 64719 photo 8
Property 64719 photo 9
Property 64719 photo 10
Property 64719 photo 11
Property 64719 photo 12
Property 64719 photo 13
Property 64719 photo 14
Property 64719 photo 15
Property 64719 photo 16
Property 64719 photo 17
Property 64719 photo 18
Property 64719 photo 19
Property 64719 photo 20
Property 64719 photo 21
Property 64719 photo 22
Property 64719 photo 23
Property 64719 photo 24
Property 64719 photo 25

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1350 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 150 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 1. kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 2. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

-------------------------------------------

Voula (Avukatlar Bölgesi)’nde 150 m² Lüks Dubleks Daire

Atina’nın Güney banliyölerinin en prestijli bölgelerinden biri olan Voula – Avukatlar Mahallesi'nde, 2005 yılında inşa edilmiş, 500 m² arsa üzerinde yer alan 150 m²’lik zarif bir dubleks daire satışa sunulmuştur.

Kat Planı

  • 1. Kat (100 m²): Şömineli geniş salon, yemyeşil bahçeye bakan büyük bir veranda, modern donanımlı mutfak ve yemek alanı, banyo.
  • 2. Kat (50 m²): Üç aydınlık yatak odası (bir tanesi ebeveyn süiti) ve ek bir banyo. Tüm odalar büyük pencerelere sahiptir, güneybatı cepheli ve oldukça aydınlıktır.

• Enerji sınıfı: B

Denize 2 km, Atina şehir merkezine 18 km, Eleftherios Venizelos Havalimanı’na 20 km uzaklıktadır.

Aile yaşamı, yazlık konutu veya yatırım amacı için mükemmel bir tercihtir.

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
950 000 € 4130 €/m²
  • Nesne kodu 3090
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
950 000 € 4025 €/m²
  • Nesne kodu 3224
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Nesne kodu 8404
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Nesne kodu 14288
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 630 m
Satılık
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Nesne kodu 19509
  • Metrekare 306 m²
  • Rooms 8
Yatırım Satılık
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Nesne kodu 19657
  • Metrekare 232 m²
  • Rooms 5
Satılık
945 000 € 3258 €/m²
  • Nesne kodu 38715
  • Metrekare 290 m²
  • Rooms 5
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 56947
  • Metrekare 224 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Nesne kodu 57794
  • Metrekare 297 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği