185 000 €
2056 €/m²
Property 63172 photo 1
Property 63172 photo 2
Property 63172 photo 3
Property 63172 photo 4
Property 63172 photo 5
Property 63172 photo 6
Property 63172 photo 7
Property 63172 photo 8
Property 63172 photo 9
Property 63172 photo 10
Property 63172 photo 11
Property 63172 photo 12
Property 63172 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 90 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 € 1555 €/m²
  • Nesne kodu 8471
  • Metrekare 135 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
250 000 € 1315 €/m²
  • Nesne kodu 8613
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 6
Satılık
160 000 € 1568 €/m²
  • Nesne kodu 8657
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1523 €/m²
  • Nesne kodu 8665
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 2100 €/m²
  • Nesne kodu 11688
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
150 000 € 1153 €/m²
  • Nesne kodu 30061
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 5
Satılık
199 000 € 1243 €/m²
  • Nesne kodu 32295
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
180 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 35830
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 1315 €/m²
  • Nesne kodu 38309
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği