86 000 €
887 €/m²
Property 64801 photo 1
Property 64801 photo 2
Property 64801 photo 3
Property 64801 photo 4
Property 64801 photo 5
Property 64801 photo 6
Property 64801 photo 7
Property 64801 photo 8
Property 64801 photo 9
Property 64801 photo 10
Property 64801 photo 11
Property 64801 photo 12
Property 64801 photo 13
Property 64801 photo 14
Property 64801 photo 15
Property 64801 photo 16
Property 64801 photo 17
Property 64801 photo 18

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Access
  • Auctioned real estate

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 97 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 2200 €/m²
  • Nesne kodu 51631
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 772 €/m²
  • Nesne kodu 54427
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
100 000 € 1562 €/m²
  • Nesne kodu 59614
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3
Satılık
110 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 61342
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
125 000 € 1524 €/m²
  • Nesne kodu 63215
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
86 000 € 886 €/m²
  • Nesne kodu 64801
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
82 000 € 1171 €/m²
  • Nesne kodu 64803
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65205
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği