2 200 000 €
1507 €/m²
Property 58044 photo 1
Property 58044 photo 2
Property 58044 photo 3
Property 58044 photo 4
Property 58044 photo 5
Property 58044 photo 6
Property 58044 photo 7
Property 58044 photo 8
Property 58044 photo 9
Property 58044 photo 10
Property 58044 photo 11
Property 58044 photo 12
Property 58044 photo 13
Property 58044 photo 14
Property 58044 photo 15
Property 58044 photo 16
Property 58044 photo 17
Property 58044 photo 18
Property 58044 photo 19
Property 58044 photo 20
Property 58044 photo 21
Property 58044 photo 22
Property 58044 photo 23
Property 58044 photo 24
Property 58044 photo 25
Property 58044 photo 26
Property 58044 photo 27
Property 58044 photo 28
Property 58044 photo 29
Property 58044 photo 30

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1976
  • Yenileme yılı: 2003
  • Oda sayısı: 22
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 18
  • Bedrooms: 18
  • WCs: 18
  • Denize mesafe: 21000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 1460 metrekare otel. Otelin 3 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı 4 yatak odası, 4 duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. zemin kat 5 yatak odası, bir mutfak, 5 duşlu tuvalet, 2 kiler mevcuttur. 1. kat 9 yatak odası, 2 amerikan mutfak, 2 salon, 9 duşlu tuvalet, 2 kiler mevcuttur. Otel ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 200 000 € 501 €/m²
  • Nesne kodu 52976
  • Metrekare 4390 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
2 200 000 € 1506 €/m²
  • Nesne kodu 58044
  • Metrekare 1460 m²
  • Rooms 22

Bülten aboneliği