2 300 000 €
271 €/m²
Property 9053 photo 1
Property 9053 photo 2
Property 9053 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 8500 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 200 000 € 11428 €/m²
  • Nesne kodu 10553
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 160 m
Satılık
2 000 000 € 1818 €/m²
  • Nesne kodu 52948
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
2 500 000 € 505 €/m²
  • Nesne kodu 38134
  • Metrekare 4944 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 200 000 € 423 €/m²
  • Nesne kodu 33608
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
2 150 000 € 2687 €/m²
  • Nesne kodu 7564
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
2 700 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 9073
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 230 m

Bülten aboneliği