2 700 000 €
2250 €/m²
Property 9073 photo 1
Property 9073 photo 2
Property 9073 photo 3
Property 9073 photo 4
Property 9073 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Denize mesafe: 230 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 1200 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 700 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 9073
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
3 200 000 € 11428 €/m²
  • Nesne kodu 10553
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 160 m
Satılık
2 200 000 € 423 €/m²
  • Nesne kodu 33608
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
3 800 000 € 9382 €/m²
  • Nesne kodu 64553
  • Metrekare 405 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
2 500 000 € 505 €/m²
  • Nesne kodu 38134
  • Metrekare 4944 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği