2 150 000 €
2688 €/m²
Property 7564 photo 1
Property 7564 photo 2
Property 7564 photo 3

Ayrıntılar

  • Karlılık: 4,50%
  • Yapım Yılı: 1963
  • Denize mesafe: 650 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 800 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 500 000 € 505 €/m²
  • Nesne kodu 38134
  • Metrekare 4944 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 150 000 € 2687 €/m²
  • Nesne kodu 7564
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
2 700 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 9073
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
2 200 000 € 423 €/m²
  • Nesne kodu 33608
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
2 000 000 € 1818 €/m²
  • Nesne kodu 52948
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
3 200 000 € 11428 €/m²
  • Nesne kodu 10553
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 160 m

Bülten aboneliği