1 400 000 €
166 €/m²
Property 8337 photo 1
Property 8337 photo 2
Property 8337 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 8400 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 700 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 280 000 € 352 €/m²
  • Nesne kodu 8840
  • Metrekare 3634 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 200 000 € 700 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 11271
  • Metrekare 6660 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 300 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 20480
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22203
  • Metrekare 2474 m²
  • Denize uzaklık 177 m
Satılık
1 650 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 22864
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 200 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31700
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
1 500 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 38153
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 300 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 47476
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 500 000 € 312 €/m²
  • Nesne kodu 56232
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 500 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 56398
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 70 m

Bülten aboneliği