53 000 €
87 €/m²
Property 8141 photo 1

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık Arsa 603 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
53 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 8141
  • Metrekare 603 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
57 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 22234
  • Metrekare 5700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 23694
  • Metrekare 615 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
50 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 33210
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
55 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 36045
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
50 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 37212
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
45 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 44543
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
55 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 45230
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
44 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 48320
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
45 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 56101
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği