70 000 €
9 €/m²
Property 61304 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 7440 metrekare Chalkidiki’de. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
68 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 56632
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
64 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 56837
  • Metrekare 10731 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
60 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 56883
  • Metrekare 537 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Önerilen Satılık
75 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 60490
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 26000 m
Önerilen Satılık
70 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 60542
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 8600 m
Satılık
60 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 61303
  • Metrekare 6115 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
70 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 61304
  • Metrekare 7440 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
67 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 63214
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
95 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 63509
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
85 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 64449
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği