Satılık - Mezonet 180 m² Chalkidiki’de

Yunanistan Makedonya Halkidiki Poligiros Belediyesi
180 000 €
1000 €/m²
Property 8021 photo 1
Property 8021 photo 2
Property 8021 photo 3
Property 8021 photo 4
Property 8021 photo 5
Property 8021 photo 6
Property 8021 photo 7
Property 8021 photo 8
Property 8021 photo 9
Property 8021 photo 10
Property 8021 photo 11
Property 8021 photo 12
Property 8021 photo 13
Property 8021 photo 14
Property 8021 photo 15
Property 8021 photo 16
Property 8021 photo 17
Property 8021 photo 18
Property 8021 photo 19
Property 8021 photo 20

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2008
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 15000 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 180 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
175 000 € 2692 €/m²
  • Nesne kodu 57747
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 3285 €/m²
  • Nesne kodu 58117
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1538 €/m²
  • Nesne kodu 59581
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 60399
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
215 000 € 3071 €/m²
  • Nesne kodu 61469
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 2283 €/m²
  • Nesne kodu 63094
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1523 €/m²
  • Nesne kodu 63121
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
145 000 € 1883 €/m²
  • Nesne kodu 65092
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği