145 000 €
1883 €/m²
Property 65092 photo 1
Property 65092 photo 2
Property 65092 photo 3
Property 65092 photo 4
Property 65092 photo 5
Property 65092 photo 6
Property 65092 photo 7
Property 65092 photo 8
Property 65092 photo 9
Property 65092 photo 10
Property 65092 photo 11
Property 65092 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2009
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Şömine

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 77 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Semi-first floor amerikan mutfak mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca şömine, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 8021
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 6
Satılık
200 000 € 2816 €/m²
  • Nesne kodu 36860
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 2816 €/m²
  • Nesne kodu 36861
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 2833 €/m²
  • Nesne kodu 57746
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
175 000 € 2692 €/m²
  • Nesne kodu 57747
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1538 €/m²
  • Nesne kodu 59581
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 2283 €/m²
  • Nesne kodu 63094
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1523 €/m²
  • Nesne kodu 63121
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 2261 €/m²
  • Nesne kodu 65662
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği