230 000 €
3239 €/m²
Property 36858 photo 1
Property 36858 photo 2
Property 36858 photo 3
Property 36858 photo 4
Property 36858 photo 5
Property 36858 photo 6
Property 36858 photo 7
Property 36858 photo 8
Property 36858 photo 9
Property 36858 photo 10
Property 36858 photo 11
Property 36858 photo 12

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2024
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: diğer
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 71 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca ortak havuz, klima, otopark, çim, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 33360
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 6
Satılık
230 000 € 3239 €/m²
  • Nesne kodu 36858
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 3593 €/m²
  • Nesne kodu 37164
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2160 €/m²
  • Nesne kodu 43261
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 5
Satılık
320 000 € 2370 €/m²
  • Nesne kodu 54608
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 5
Satılık
230 000 € 3285 €/m²
  • Nesne kodu 58117
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 3071 €/m²
  • Nesne kodu 61469
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 3777 €/m²
  • Nesne kodu 62518
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 63494
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği